OWC
De Accelsior 1M2 is een Plug en Play PCIe x4 NVMe SSD-opslagoplossing waarmee u de snelheid kunt verhogen en de opslag- / back-upcapaciteit van uw Mac Pro 2019, Mac Pro 2012 en 2010 of pc-toren kunt uitbreiden. Door een nieuwe wereld van prestatieverhogende mogelijkheden aan uw machine toe te voegen, kunt u genieten van:
De prestaties van de gegevensoverdrachtsnelheid zijn afhankelijk van de gebruikte OWC Aura SSD, de CPU-mogelijkheden en het gebruikte PCIe-generatieslot.
Prestaties in een Thunderbolt 3 PCIe-uitbreidingschassis beperkt door een maximale Thunderbolt 3 PCIe-bandbreedte van 2800 MB/s.
Dit product is compatibel met ...
Product specificaties
Levering af Hilversum: geen voorraadartikel, uitsluitend op bestelling op verzoek klant.
Levertijd: ca. 2 - 3 werkdagen na besteldatum / ontvangst betaling o.o.v.
Product kan niet retour of omgeruild worden, is op verzoek van de klant besteld.
Verzending met PostNL.
Hoogte van het doosje is hoger dan PostNL maximum 3,2 mm briefpost, kan uitsluitend als postpakket verzonden worden.
Inclusief